MFP50SBRD52-25K8
MFR.Part #
MFP50SBRD52-25K8
JLCPCB Part #
C3420576
Description
-55℃~+155℃ 25.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS