MFP50SBRD52-22K6
MFR.Part #
MFP50SBRD52-22K6
JLCPCB Part #
C1773888
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS