MFP50SBRD52-1K58
MFR.Part #
MFP50SBRD52-1K58
JLCPCB Part #
C1773797
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS