MFP50SBRD52-19K8
MFR.Part #
MFP50SBRD52-19K8
JLCPCB Part #
C3429857
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS