MFP50SBRD52-178R
MFR.Part #
MFP50SBRD52-178R
JLCPCB Part #
C1774469
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS