MFP50SBRD52-14K2
MFR.Part #
MFP50SBRD52-14K2
JLCPCB Part #
C1774707
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS