MFP50SBBE52-887R
MFR.Part #
MFP50SBBE52-887R
JLCPCB Part #
C1395235
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS