MFP50SBBE52-64R2
MFR.Part #
MFP50SBBE52-64R2
JLCPCB Part #
C3397594
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS