MFP50SBBE52-4K99
MFR.Part #
MFP50SBBE52-4K99
JLCPCB Part #
C3481031
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS