MFP50SBBE52-41K2
MFR.Part #
MFP50SBBE52-41K2
JLCPCB Part #
C1394943
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS