MFP50SBBE52-3K65
MFR.Part #
MFP50SBBE52-3K65
JLCPCB Part #
C3568103
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS