MFP50SBBE52-37K9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBBE52-37K9
JLCPCB Part #
C3440775
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 37.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS