MFP50SBBE52-2K23
MFR.Part #
MFP50SBBE52-2K23
JLCPCB Part #
C1393883
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS