MFP50SBBE52-270R
MFR.Part #
MFP50SBBE52-270R
JLCPCB Part #
C1393756
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS