MFP50SBBE52-23K2
MFR.Part #
MFP50SBBE52-23K2
JLCPCB Part #
C1393928
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS