MFP50SBBE52-10K7
MFR.Part #
MFP50SBBE52-10K7
JLCPCB Part #
C1394115
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS