MFP50SBBD52-9K9
MFR.Part #
MFP50SBBD52-9K9
JLCPCB Part #
C3539055
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS