MFP50SBBD52-9K01
MFR.Part #
MFP50SBBD52-9K01
JLCPCB Part #
C1395408
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS