MFP50SBBD52-770R
MFR.Part #
MFP50SBBD52-770R
JLCPCB Part #
C1395449
Description
-55℃~+155℃ 500mW 770Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS