MFP50SBBD52-6K79
MFR.Part #
MFP50SBBD52-6K79
JLCPCB Part #
C1400919
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.79kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS