MFP50SBBD52-60K
MFR.Part #
MFP50SBBD52-60K
JLCPCB Part #
C1400852
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS