MFP50SBBD52-56R
MFR.Part #
MFP50SBBD52-56R
JLCPCB Part #
C3505228
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS