MFP50SBBD52-49R9
MFR.Part #
MFP50SBBD52-49R9
JLCPCB Part #
C3449317
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS