MFP50SBBD52-42K
MFR.Part #
MFP50SBBD52-42K
JLCPCB Part #
C1395578
Description
-55℃~+155℃ 42kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS