MFP50SBBD52-105R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBBD52-105R
JLCPCB Part #
C1395579
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS