MFP25SBRE52-5K3
MFR.Part #
MFP25SBRE52-5K3
JLCPCB Part #
C1776600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS