MFP25SBRD52-2K16
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP25SBRD52-2K16
JLCPCB Part #
C1781579
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 2.16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS