MFP25SBBE52-3K74
MFR.Part #
MFP25SBBE52-3K74
JLCPCB Part #
C1397118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS