MFP25SBBD52-8K66
MFR.Part #
MFP25SBBD52-8K66
JLCPCB Part #
C1398652
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS