MFP25SBBD52-505R
MFR.Part #
MFP25SBBD52-505R
JLCPCB Part #
C1398625
Description
-55℃~+155℃ 250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS