MFP25SBBD52-1K63
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP25SBBD52-1K63
JLCPCB Part #
C1399900
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.63kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS