MFP25SBBD52-133R
MFR.Part #
MFP25SBBD52-133R
JLCPCB Part #
C1399929
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS