MFP200CRD52-221K
MFR.Part #
MFP200CRD52-221K
JLCPCB Part #
C1789672
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS