MFP200CBD73-332K
MFR.Part #
MFP200CBD73-332K
JLCPCB Part #
C1403537
Description
-55℃~+155℃ 2W 332kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS