MFP200CBD73-1K5
MFR.Part #
MFP200CBD73-1K5
JLCPCB Part #
C1403556
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS