MFP200BRE52-92K
MFR.Part #
MFP200BRE52-92K
JLCPCB Part #
C3378689
Description
-55℃~+155℃ 2W 92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS