MFP200BRE52-10K
MFR.Part #
MFP200BRE52-10K
JLCPCB Part #
C1799064
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS