MFP200BRD52-450R
MFR.Part #
MFP200BRD52-450R
JLCPCB Part #
C1798914
Description
-55℃~+155℃ 2W 450Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS