MFP200BBE73-806K
MFR.Part #
MFP200BBE73-806K
JLCPCB Part #
C1405784
Description
-55℃~+155℃ 2W 806kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS