MFP200BBE73-49R9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP200BBE73-49R9
JLCPCB Part #
C1405775
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS