MFP200BBE73-1K2
MFR.Part #
MFP200BBE73-1K2
JLCPCB Part #
C1405127
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS