MFP200BBD73-750R
MFR.Part #
MFP200BBD73-750R
JLCPCB Part #
C1405447
Description
-55℃~+155℃ 2W 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS