MFP200BBD73-520R
MFR.Part #
MFP200BBD73-520R
JLCPCB Part #
C1405490
Description
-55℃~+155℃ 2W 520Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS