MFP200BBD73-499K
MFR.Part #
MFP200BBD73-499K
JLCPCB Part #
C1405508
Description
-55℃~+155℃ 2W 499kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS