MFP200BBD73-287K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP200BBD73-287K
JLCPCB Part #
C3558537
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS