MFP200BBD73-249K
MFR.Part #
MFP200BBD73-249K
JLCPCB Part #
C1405645
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS