MFP200BBD73-200R
MFR.Part #
MFP200BBD73-200R
JLCPCB Part #
C1405480
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS