MFP200BBD73-120R
MFR.Part #
MFP200BBD73-120R
JLCPCB Part #
C1405474
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS