MFP200BBD73-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP200BBD73-100K
JLCPCB Part #
C1405484
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS