MFP1WSCBD52-10K1
MFR.Part #
MFP1WSCBD52-10K1
JLCPCB Part #
C3494683
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS